Rreth nesh

Zhaoqing Kangsheng Metal Products Co., Ltd.

was founded in 2000, specializing in the production of furniture hardware, household appliances hardware matching, building decoration hardware series manufacturers.The company and factory buildings occupy an area of 3000 square meters.

Factory

Ekipi ynë

Ne implementohet plotësisht ISO 9001; 2015 version i standardeve të sistemit të menaxhimit të cilësisë dhe certifikata patentë certifikuar nga state.at të njëjtën kohë, ne kemi avancuar prodhimin dhe testimin e pajisjeve. Baske është një furnizues partner me të markave të famshme botërore.

Office

Workshop

Assembly shop

Company

Founded in 2000

Plant Area

3000 square meters

Monthly Production

500 Thousand

Number of Employees

80 PersonWhatsApp Online Chat!